VELVET BLOSSOMS VONNÁ SVÍČKA

VELVET BLOSSOMS VONNÁ SVÍČKA

Dostupnost:Na skladě
  • 1 499 Kč

  • Cena bez DPH: 1 239 Kč

OBSAHUJE 100% ČISTÉ ESENCIÁLNÍ OLEJE
10.6 oz. / 300 g 
Doba hoření cca. 90 hodin

YLANG YLANG, LEVANDULE, EGYPTSKÁ PELARGONIE, SANTALOVÉ DŘEVO

Smyslná a definovaná, tato opojná směs je vášnivým dostaveníčkem opulentní "královny tropických květin" ylang ylang a zemité tradice francouzské levandule. Svůdné akcenty podtrhuje egyptská pelargónie a dřevité tóny pižma indického santalového dřeva.


Pañpuri Botany Ambiance Candle
Pañpuri Signature Botany Ambiance Svíčky jsou bohatě naplněny 100% čistými esenciálními oleji a nejlepší směsí vysoce kvalitních rostlinných vosků sojového a palmového, vytváří úžasné, jedinečné přírodní vůně bez syntetických vůní. Krémový, měkký vosk je individuálně ručně vlíván do vintage sklenice a tím nabízí nádherně čistou, dlouhotrvající hořící svůdnou přírodní vůni. Baleno v luxusním dárkovém balení, každý krabička je vytištěna na papíře bez obsahu chloru, a pečlivě ručně zabalena s cílem zajistit čistý luxus a dokonalost bez poškozování životního prostředí. Každá Pañpuri Botany Ambiance Svíčka byla pečlivě stvořena k navození uklidňující a inspirující atmosféry.


Péče o vonnou svíčku PAÑPURI.
Ořízněte knot asi na 6mm před každým zapálením. Umístěte zapálenou svíčku mimo průvan, okna a hořlavé materiály. Vždy umístěte zapálenou svíčku na tepelně odolný povrch. Nepohybujte svíčkou při hoření nebo pokud je vosk ještě horký. Nehaste svíčku vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Doporučujeme nechat hořet svíčku 2 - 6 hodin pro optimální použití. Nikdy nenechávejte zapálené svíčky bez dozoru.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Tagy: botany ambiance luxusní vonná svíčka velvet blossoms