INDOCHINE VONNÁ SVÍČKA

INDOCHINE VONNÁ SVÍČKA

Dostupnost:Na skladě
  • 1 499 Kč

  • Cena bez DPH: 1 239 Kč

OBSAHUJE 100% ČISTÉ ESENCIÁLNÍ OLEJE
10.6 oz. / 300 g 
Doba hoření cca. 90 hodin

LEMONGRASS, BERGAMOT, MANDARINKA, MÁTA, LEVANDULE, SANTALOVÉ DŘEVO
 
A tropical citrus signature that is fresh and vibrant, indochine reveals
the iconic indian ayurvedic lemongrass, enhanced by luminous bergamot peel, blossoming mandarin and verdant spearmint. The splashy top notes are melded into tangy floral hints of chinese may chang and french lavender with a subtle sandalwood undertone, resulting in an exhilaratingly fresh and invigorating experience.

Pañpuri Botany Ambiance Candle
Pañpuri Signature Botany Ambiance Svíčky jsou bohatě naplněny 100% čistými esenciálními oleji a nejlepší směsí vysoce kvalitních rostlinných vosků sojového a palmového, vytváří úžasné, jedinečné přírodní vůně bez syntetických vůní. Krémový, měkký vosk je individuálně ručně vlíván do vintage sklenice a tím nabízí nádherně čistou, dlouhotrvající hořící svůdnou přírodní vůni. Baleno v luxusním dárkovém balení, každý krabička je vytištěna na papíře bez obsahu chloru, a pečlivě ručně zabalena s cílem zajistit čistý luxus a dokonalost bez poškozování životního prostředí. Každá Pañpuri Botany Ambiance Svíčka byla pečlivě stvořena k navození uklidňující a inspirující atmosféry.

Péče o vonnou svíčku PAÑPURI.
Ořízněte knot asi na 6mm před každým zapálením. Umístěte zapálenou svíčku mimo průvan, okna a hořlavé materiály. Vždy umístěte zapálenou svíčku na tepelně odolný povrch. Nepohybujte svíčkou při hoření nebo pokud je vosk ještě horký. Nehaste svíčku vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Doporučujeme nechat hořet svíčku 2 - 6 hodin pro optimální použití. Nikdy nenechávejte zapálené svíčky bez dozoru.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Antispam

Tagy: botany ambiance luxusní vonná svíčka indochine