Copyright

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků je bez souhlasu společnosti eDesign CZ, s.r.o.. zapovězeno.

Copyright © 2009-2012, eDesign CZ
 
Všechna práva vyhrazena. Určeno jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu eDesign CZ, s.r.o. je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na stránkách www.pourbeauty.cz, www.pourbeauty.com a www.pourbeauty.eu  a všech jejich doménách III. úrovně  a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv, MMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.
 
Ochrana osobních údajů
 
eDesign CZ, s.r.o. zaručuje všem návštěvníkům svých stránek ochranu osobních údajů, které jí poskytnou. eDesign CZ, s.r.o. nesbírá žádné osobní údaje, které jí čtenáři sami dobrovolně neposkytnou.
 
Diskusní příspěvky
 
eDesign CZ, s.r.o.  si vyhrazuje právo odstranit jakýkoli příspěvek. Zejména takový, který bude porušovat platné zákony ČR nebo dobré jméno naší spoelčnosti. Typickým příkladem odstraněných příspěvků jsou rasistické výroky, hrubé urážky, zjevné kopírování cizích textů v nadměrném rozsahu, adresná nepodložená obvinění, reklama, odkazy na pornografické či extrémistické webové stránky.
 
K těmto krokům ale saháme ve velmi výjimečných případech. Věříme totiž, že svoboda slova je jednou z nejcennějších svobod, které člověku náleží.
 
eDesign - tvorba www stránek a eshopů - POUR BEAUTY ESHOP © 2018